tour 2016

HARD TIMES  5.02.2016r.


Krakowscy giganci zespół HARD TIMES i kielecka kapela 4 Acoustic na jednej scenie.

W ramach Kielce ROCKują TOUR po raz pierwszy zmierzyliśmy się z koncertem akustycznym, szczególnie, że okazją do tego napewno była premiera albumu zespołu 4 Acoustic. Nowy muzyczny twór kieleckiego bluesa pokazał, że ta muzyka wciąż żyje i ma się doskonale. Zespół brawurowo pokleił ciepłe brzmienie basu, rytmiczną gitarę akustyczną, rewelacyjną harmonikę, saksofon, klarnet i szmery werbla z wokalem Pawła Wawrzeńczyka. Publiczność spontanicznie przyjęła wesołą poniekąd twórczość 4 Acoustic, nie raz reagując gromkimi brawami.

Hard Times to zespół, którego fanom bluesa nie trzeba rekomendować. 3 facetów doskonale wypełnia swą muzyką wyobraźnie odbiorców. Wspaniałe wywarzone kompozycje, świetne gitary akustyczne grane przez wyjątkowo zdolnych muzyków, harmonijka uznawana za jedną z najlepszych i wokal Łukasza Wiśniewskiego to kompilacja, obok której nie dało przejść się obojętnie.

Docenieni przez publiczność, nawet przez fanów innych gatunków, którzy przybyli na ten koncert wiedząc, że będą szczeże usatysfakcjonowani.

 

Oby częściej, oby więcej...

 

 

 

 

 

DANNY BRYANT BAND (UK) 13 marca 2016r.